Derby pražských "S"

27. 03. 2008 | † 02. 04. 2009 | kód autora: pn9
derby267. derby bude to, které asi hodně napoví kdo bude mít lépe nakročeno k titulu.
Vedoucí Slavia udolala trápící se Zlín na neadekvátním hřišti 1:0.Také Sparta udolala doma Jablonec 1:0.
Kdo má tedy více v derby navrh ? Řekl bych, že vedoucí Slavia, hraje celkem pohledný fotbal i když na jaře zas tolik ne a v defenzivě to zvládá naprosto dobře.Nejméně inkasovali v celé lize, dostali 14.golů zato Sparta jen o tři více a v obdržených golech je hned za Slávií.Spartě to zase naopak na jaře více šlape v útoku, kanonýr Slepička je na výslunní tabulky střelců.
Formu má na jaře větší Sparta, ztratila body jen v Olomouci a Slavia padla v Brně a ztratila v Ostravě i když hrát na Bazalech je bod myslím si z venku slušný.
Sparta jde do pondělního Derby s kompletním kádrem, Slavii bude chybět kvůli trestům za žluté karty Jan Blažek a i kapitán týmu Erich Brabec.Pro Slavii je Erich Brabec určitě velkým oslabením.
Největší zbraně pro Derby: určitě usazenost Sparty, která je sehraná a má velmi zkušené hráče jako je Řepka, Horváth, ale i střelec Slepička.
Slavie má dosti zkušený tým, díky Lize Mistrů a také nabitý kádr a to hlavní vnitřní sílu.Slavie se dokáže na tak velký zápas dobře připravit.

Takže jak to vidím já : I když bych řekl, že je Slávie mírným favoritem bude hodně pod tlakem, hraje doma a navíc musí uhájit první místo v lize, má sice horší koncovku než Sparta, ale na zápas se vyhecuje.Sparta nebude pod takovým tlakem, protože si v klidu hlídá dvoubodové manko a zkusí to teď dohnat.
Derby si myslím, že bude golové a tak si myslím, že zápas skončí 2:2.

Tipujte také výsledek

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sport

Související články

Copyright © 2008-2020 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.